KURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

Birlik Nakliyat olarak biz, işletmenizin günümüzde artan ekonomik faaliyetler ile paralel gelişen lojistik ve ulaştırma hizmetlerinizin, maksimum verimlikte ve minimum maliyet ile aktif, etkin, hızlı ve güvenilir şekliyle depolama, dağıtım son noktaya teslimat, proje ve müşteri odaklı Interaktif çözümler sunarak, siz değerli iş ortaklarımızı lojistik sektöründeki yatırımlarımız ve organizasyonlarımız ile destekleyen yurtiçi yük taşımacılığı faaliyetlerinde bulunan Karayolu ulaşım firmasıyız. 1985 senesinden beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörel bir güç haline gelmiş bulunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden bu güne, kendimize ve sektörümüze kattığımız yeni değerlerle hizmet kalitemizi artırıyor; ISO 9001:2008 kalite belgemiz L1 ve R1 yetki belgelerimizle kalitemizi tasdik etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız, daima ileriye dönük, kaliteli, aktif ve güvene dayalı hizmet prensibi ile Lojistik sektörüne yeni değerler katmaya devam ediyor.

Misyonumuz:

Uluslararası arenada lojistik alanında öncü bir firma ve marka olarak interaktif çözüm hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatları değerlendirmek.

Vizyonumuz:

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklarımızı küresel ölçüde arttırmak ve lojistik sektöründe 2025 yılı itibarı ile en girişimci ulusal marka olmak.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal